"Zakazany owoc" - odcinek 151 - STRESZCZENIE. Yildiz udaje bóle porodowe [07.02]

06.02.2023 17:38

Streszczenie 151. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. W tym odcinku Yildiz udaje bóle porodowe. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

"Zakazany owoc", odcinek 151 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 151. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 151: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 151. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Zehra odnosi sukces ako pisarka. Yildiz znowu manipuluje. Udaje bóle porodowe. Tymczasem Sahika odkrywa intrygę Ender. Kaya zaczyna interesować się Leylą. Yildiz powoli przygotowuje się do porodu.

loader

"Zakazany owoc", odcinek 151: Gdzie i kiedy oglądać?

151. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć 7 lutego 2023. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

Czytaj także: "Znachor" trafi na Netfliksa. Premiera jeszcze w tym roku

RadioZET.pl/Teleman.pl 

Najlepsze festiwalowe filmy 2022 roku – TOP10 Filmów, które dopiero trafią do polskich kin [LISTA]
10 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe festiwali