"Zakazany owoc" - odcinek 150 - STRESZCZENIE. Sahika próbuje przemówić Halitowi do rozsądku [06.02]

03.02.2023 11:00

Streszczenie 150. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. W tym odcinku Halit urządza awanturę Yildiz. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

"Zakazany owoc", odcinek 150 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 150. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 150: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 150. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Sahika próbuje przemówić Halitowi do rozsądku i uparcie próbuje przekonać ją, że Yildiz nim manipuluje. W tym czasie Ender namawia ciężarną kobietę, by udawała, że niespodziwanie zaczęła rodzić. W ten sposób chce wywołać nerwową reakcję rywalki. Kaya zaprasza Leylę na przyjęcie prawników. W trakcie wieczoru dochodzi do nieprzyjemnego incydentu.

loader

"Zakazany owoc", odcinek 150: Gdzie i kiedy oglądać?

150. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć w poniedziałek 6 lutego 2023. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

Czytaj także: "Znachor" trafi na Netfliksa. Premiera jeszcze w tym roku

RadioZET.pl/Teleman.pl 

Najlepsze festiwalowe filmy 2022 roku – TOP10 Filmów, które dopiero trafią do polskich kin [LISTA]
10 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe festiwali