"Zakazany owoc" - odcinek 145 - STRESZCZENIE. Policja na przyjęciu [30.01]

26.01.2023 15:23

Streszczenie 145. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. W tym odcinku Halit urządza awanturę Yildiz. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc - kadr z srialu
fot. materiały prasowe TVP

"Zakazany owoc", odcinek 145 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 145. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 145: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 145. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Yildiz zaczyna bać się o swoje życie. Doskonale bowiem pamięta aferę z zatruciem Aysel i obawia się, że może być następna. Przerażona, zwraca się do Ender z prośbą o pomoc. Tymczasem Leyla rozpoczyna pracę w biurze Kai, a Zehra w towarzystwie Sahiki przygotowuje przyjęcie z okazji wydania swojej książki. Niespodziewanie na imprezie zjawia się Ender wraz z policją. 

loader

"Zakazany owoc", odcinek 145: Gdzie i kiedy oglądać?

145. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć w poniedziałek 30 stycznia 2023. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

Czytaj także: Sequele "365 dni" mają szanse na Złote Maliny. Ogłoszono nominacje do najgorszych filmów roku

RadioZET.pl/Teleman.pl

 

Najlepsze filmy 2022 roku – wybór redakcji kulturalnej RadioZET.pl [ZDJĘCIA]
10 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe dystrybutorów