Zamknij

"Zakazany owoc", odcinek 143 - STRESZCZENIE. Yigit zaprasza Lilą na randkę [26.01]

25.01.2023 11:39

Streszczenie 143. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. W tym odcinku Halit i Sahika jadą z Yildiz do szpitala. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

"Zakazany owoc", odcinek 143 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 143. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 143: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 143. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Zehra znajduje wydawcę, gotowego udzielić jej pomocy. Kobieta szybko zaczyna obawiać się jednak, że mogła zostać oszukana. Tymczasem Yilldiz uświadamia Banera, że domownicy cały czas go okłamują. Niedługo potem kobieta planuje urządzić w domu spotkanie dla znajomych Ender. Chce w ten sposób narobić Halitowi wstydu. Yigit stara się umówić się z Lilą na randkę. Dziewczyna jednak nie jest nim zainteresowana. Caner jest w szoku, gdy w jego domu stawia się nagle jego siostra Layla. Nie spodziewał się, że dziewczyna kiedykolwiek go odnajdzie. Nie jest gotowy na rodzinne spotkanie.

loader

"Zakazany owoc", odcinek 143: Gdzie i kiedy oglądać?

143. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć w czwartek, 26 stycznia 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP