Zamknij

"Zakazany owoc", odcinek 142 - STRESZCZENIE. Halit i Sahika jadą z Yildiz do szpitala [25.01]

24.01.2023 15:36

Streszczenie 142. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. W tym odcinku Halit i Sahika jadą z Yildiz do szpitala. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

"Zakazany owoc", odcinek 142 - STRESZCZENIE. Halit i Sahika jadą z Yildiz do szpitala [25.01]
fot. ---

"Zakazany owoc", odcinek 142 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 142. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 142: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 142. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Halit i Sahika jadą z Yildiz do szpitala, aby wykonać test na ojcostwo. Erim oskarża kobietę o zabicie jego matki. Chłopaka dodatkowo podburza nowa narzeczona Halita. Tymczasem Zehra oskarża Yildiz o skasowanie książki, którą ta napisała. Yildiz wyznaje Aysel o tym, kto tak naprawdę przekonał ją do powrotu do domu byłego męża.

loader

"Zakazany owoc", odcinek 142: Gdzie i kiedy oglądać?

142. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć w środę, 25 stycznia 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP