Zamknij

"Zakazany owoc", odcinek 140 - STRESZCZENIE. Yildiz jest w ciąży [23.01]

20.01.2023 15:37

Streszczenie 140. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. W tym odcinku Yildiz jest w ciąży. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc
fot. Materiały prasowe TVP

"Zakazany owoc", odcinek 140 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 140. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 140: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 140. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Nurkowie wyławiają z wody buty Ender. Ciała jednak nie udaje się znaleźć. Policja uznaje ją za zaginioną, chociaż wszyscy myślą, że ta nie żyje. Erim wpada w rozpacz i ma nadzieję, że Ender nie została zabita. Tymczasem okazuje się, że Yildiz jest w ciąży. Gdy dociera do niej informacja co stało się z Ender, opuszcza miasto. Boi się, że wszystkie podejrzenia padną na nią.

loader

"Zakazany owoc", odcinek 140: Gdzie i kiedy oglądać?

140. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć 23 stycznia 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP