"Zakazany owoc", odcinek 136 - STRESZCZENIE. Alihan i Zeynep przygotowują się do wyjazdu

16.01.2023 14:55

Streszczenie 136. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. W tym odcinku Alihan i Zeynep szykują się do wyjazdu. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc
fot. Materiały prasowe TVP

"Zakazany owoc", odcinek 136 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 136. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 136: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 136. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Alihan i Zeynep przygotowują się do wyjazdu. Żegnają się z rodzina. Tymczasem Sahika mówi Yigitowi, że jego matką jest Ender. Z kolei Sevda mówi Halitowi, że Yildiz kazała jej go uwieść. Halit wygania żonę z domu.

loader

"Zakazany owoc", odcinek 136: Gdzie i kiedy oglądać?

136. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć 17 stycznia. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP