"Zakazany owoc" - odcinek 135 - STRESZCZENIE. Alihan i Zeynep wyjeżdżają do USA [16.01]

Sergiusz Kurczuk
13.01.2023 13:04

Streszczenie 135. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. W tym odcinku Alihan i Zeynep wyjeżdżają do USA. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

"Zakazany owoc", odcinek 135 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 135. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 135: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 135. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Sahika chce, by Halit zwrócił na nią uwagę. Tymczasem na imprezie Erima,dochodzi do sprzeczki Yildiz i Zerrin. Sitki idzie za Yildiz i widzi, że kobieta przekazuje Sevdzie tajemniczą kopertę. Natomiast Alihan i Zeynep postanawiają wyjechać do USA.

loader

"Zakazany owoc", odcinek 135: Gdzie i kiedy oglądać?

135. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć 16 stycznia. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

Czytaj także: Wojciech Smarzowski robi kolejny film. O czym będzie "Dom dobry"?

RadioZET.pl/Teleman.pl

Inni Ludzie - kadr z filmu
12 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe Warner Bros.