Zamknij

"Zakazany owoc", odcinek 114 - STRESZCZENIE. Dundar porywa Zejnep [14.12]

07.12.2022 15:22

Streszczenie 114. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. Co wydarzy się w nowym odcinku? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

"Zakazany owoc" - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

"Zakazany owoc", odcinek 114 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 114. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 114: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 114. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Mustafa nachodzi Asuman, żądając od niej pieniędzy. Musi to robić po raz kolejny. W tym czasie Kaja i Ender wciąż się sprzeczają. Ich kłótnie nie mają końca. Tulin, znajoma z pracy mężczyzny, zwierza mu się zaś ze swoich podejrzeń. Wydaje jej się, że to właśnie on jest ojcem Erima. Ender nie dowierza.

W innej części miasta Yasar, ojciec Dundara, odwiedza Halita. W trakcie spotkania  nie szczędzi też słów w stronę Zejnep, mówiąc jej wprost, co o niej myśli. Alihan oświadcza Zejnep, że znalazł już nowy dom. W tym czasie Dundar porywa Zejnep i zabiera ją do domu nad morzem.

loader

"Zakazany owoc", odcinek 114: Gdzie i kiedy oglądać?

114. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć w środę 14 grudnia. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

Czytaj także: Wojciech Smarzowski robi kolejny film. O czym będzie "Dom dobry"?

RadioZET.pl/Teleman.pl

 

Niech to usłyszą
12 Zobacz galerię
fot. Radio ZET