Zamknij

"Zakazany owoc", odcinek 113 - STRESZCZENIE. Ender i Kaja się sprzeczają [13.12]

06.12.2022 14:43

Streszczenie 113. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. Co wydarzy się w najnowszym epizodzie? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc
fot. Materiały prasowe TVP

"Zakazany owoc", odcinek 113 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 113. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 113: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 113. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Yildiz idzie do biura, by zapytać Kaję o Ender. Te się nie dogadują. Tymczasem Zeynep prosi Dundara, by jej wybaczył, a Mustafa chce wyciągnąć od Halita pieniądze. Podobny plan ma Yildiz. A Zerrin postanawia zapoznać Lilę z synem swojego znajomego.

loader

"Zakazany owoc", odcinek 113: Gdzie i kiedy oglądać?

113. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć we wtorek, 13 grudnia. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP