Zamknij

"Zakazany owoc", odcinek 112 - STRESZCZENIE. Trwają przygotowania do ślubu Zeynep [12.08]

05.12.2022 14:42

Streszczenie 112. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. Co wydarzy się w najnowszym epizodzie? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc
fot. Materiały prasowe TVP

"Zakazany owoc", odcinek 112 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 112. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 112: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 112. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Trwają przygotowania do ślubu Dundara i Zeynep. Para młoda znika jednak bez śladu. Yildiz chce przekonać mamę, by powiedziała o tym ojcu. Z kolei Zeynep jedzie na lotnisko. Alihan ostatecznie nie wsiada do samolotu i spotyka ukochaną.

loader

"Zakazany owoc", odcinek 112: Gdzie i kiedy oglądać?

112. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć w poniedziałek, 12 grudnia. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP