Zamknij

"Zakazany owoc", odcinek 111 - STRESZCZENIE. Kaja i Erim mają się ku sobie [09.12]

01.12.2022 13:19

Streszczenie 111. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. Co wydarzy się w najnowszym epizodzie? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc - kadr z serialu
fot. Materiały prasowe TVP

"Zakazany owoc", odcinek 111 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 111. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 111: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 111. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Kaja wrócił do firmy Halita. Ender nie jest z tego powodu zadowolony. Alihan tymczasem oznajmia Zerrin, że ma zamiar wyjechać. Zejnep kupuje zaś suknię ślubną. Tę, w której ostatnio zemdlała. Nie wydaje się więc szczęśliwa. Natomiast Erim i Kaja świetnie się dogadują, co bardzo raduje Endera. Innego zdania jest matka Dundara, która nie akceptuje Zejnep i Asumana. Szykuje się kłótnia?

loader

"Zakazany owoc", odcinek 111: Gdzie i kiedy oglądać?

111. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć w piątek 9 grudnia. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

RadioZET.pl/Teleman.pl

301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.