Zamknij

"Zakazany owoc", odcinek 110 - STRESZCZENIE. Zejnep traci przytomność [8.12]

30.11.2022 12:33

Streszczenie 110. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. W tym odcinku  Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc - kadr z serialu
fot. Materiały prasowe TVP

"Zakazany owoc", odcinek 110 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 110. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 110: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 110. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Zejnep i Alihan mają w końcu szansę szczerze ze sobą porozmawiać. Gdy kobieta dowiaduje się, że jego intymne zdjęcia z Ender stanowiły podstęp, jest wściekła. Tymczasem Ender wprowadza zamieszanie na zebraniu zarządu firmy. Podczas przymiarki sukni ślubnej, Zejnep traci przytomność.

loader

"Zakazany owoc", odcinek 110: Gdzie i kiedy oglądać?

110. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć w czwartek 8 grudnia. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

RadioZET.pl/Teleman.pl

301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.