Zamknij

"Zakazany owoc", odcinek 109 - STRESZCZENIE. Asuman chce zabić Mustafę [7.12]

29.11.2022 15:39

Streszczenie 109. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. W tym odcinku Zehra rozwodzi się z Kemalem. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc
fot. Materiały prasowe TVP

"Zakazany owoc", odcinek 109 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 109. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 109: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 109. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Na wieczorze kawalerskim Dündara wywiązuje się bijatyka. Kiedy Mustafa chce jechać do Yildiz Asuman postanawia go zabić. Tymczasem Erim i Kaja – nowy dyrektor firmy i dawny kochanek Ender, wracają z Londynu. Za to Mustafa postanawia oszukać Halit na pieniądze.

loader

"Zakazany owoc", odcinek 109: Gdzie i kiedy oglądać?

109. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć w środę, 7 grudnia. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

RadioZET.pl/Teleman.pl

301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.