Zamknij

"Zakazany owoc", odcinek 108 - STRESZCZENIE. Zehra rozwodzi się z Kemalem [6.12]

28.11.2022 11:08

Streszczenie 108. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. W tym odcinku Zehra rozwodzi się z Kemalem. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc
fot. Materiały prasowe TVP

"Zakazany owoc", odcinek 108 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 108. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 108: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 108. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Do Halita dociera wieść o tym, że Yildiz dała jego przyjaciołom zbyt skromny prezent. Tymczasem Zehra rozwodzi się z Kemalem. Yildiz postanawia kupić Zeynep drogą biżuterię. Halit jest z tego powodu zdenerwowany.

loader

"Zakazany owoc", odcinek 108: Gdzie i kiedy oglądać?

108. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć we wtorek, 6 grudnia. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

RadioZET.pl/Teleman.pl

301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.