Zamknij

"Zakazany owoc", odcinek 107 - STRESZCZENIE. Alihan chce opuścić Turcję [5.12]

25.11.2022 11:44

Streszczenie 107. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. W tym odcinku Alihan chce opuścić Turcję. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc
fot. Materiały prasowe TVP

"Zakazany owoc", odcinek 107 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 107. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 107: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 107. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Alihan spotyka dawną przyjaciółkę. Niedługo potem mężczyzna mówi Zeynep, że chce wyjechać z Turcji do USA. Tymczasem Kemal namawia Zehrę, by ułożyła sobie z nim życie. Z kolei Yildiz kolejny raz oszukuje Halita na pieniądze, a Emin chce wrócić do domu.

loader

"Zakazany owoc", odcinek 107: Gdzie i kiedy oglądać?

107. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć w poniedziałek, 5 grudnia. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP