Zamknij

"Zakazany owoc", odcinek 105 - STRESZCZENIE. Halit ma pretensje do Zerrin [25.11]

23.11.2022 11:41

Streszczenie 105. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. W tym odcinku Halit ma pretensje do Zerrin. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc
fot. Materiały prasowe TVP

"Zakazany owoc", odcinek 105 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 105. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 105: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 105. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Halit jest wściekły na Zerrin, że ta oddała akcje Ender. Tym bardziej że kobieta zamierza zasiąść w radzie nadzorczej.Tymczasem Zeynep, Dundar i Dila idą do restauracji na spotkanie z Hakanem i Alihanem. Caner donosi Ender, że Yildiz przeprowadziła z kimś tajemniczą rozmowę przez telefon.

loader

"Zakazany owoc", odcinek 105: Gdzie i kiedy oglądać?

105. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć w piątek, 25 listopada. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP