Zamknij

"Zakazany owoc", odcinek 104 - STRESZCZENIE. Ender zgadza się na rozwód [24.11]

22.11.2022 12:47

"Zakazany owoc" to popularna turecka telenowela. Co się wydarzy w życiu bohaterów? Podajemy streszczenie 104. odcinka serialu i szczegóły jego emisji.

Zakazany owoc
fot. Materiały prasowe TVP

"Zakazany owoc", odcinek 104 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 104. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 104: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 104. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Rodzina Dundara przybywa, by poznać Zeynep i jej bliskich. Tymczasem Ender informuje Zerrin, że zgodzi się na rozwód z Alihanem pod jednym warunkiem - musi oddać jej akcje w firmie. Kemal boryka się z problemamy finansowymi. Ender oświadcza Alihanowi, że zgadza się na rozwód.

loader

"Zakazany owoc", odcinek 104: Gdzie i kiedy oglądać?

104. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć w czwartek, 24 listopada. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.