Zamknij

"Zakazany owoc", odcinek 102 - STRESZCZENIE. Alihan odradza Dundarowi ślub z Zeyep [22.11]

18.11.2022 11:33

Streszczenie 102. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. W tym odcinku Alihan odradza Dundarowi ślub z Zeynep. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Przysięga
fot. Materiały prasowe TVP

"Zakazany owoc", odcinek 102 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 102. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 102: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 102. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Alihan odradza Dundarowi ślub Zeynep. Dowiaduje się też prawdy o matce. Z kolei Lila mówi Emirowi, że rodzice chcieliby go poznać. Yildiz i Halit wychodzą wspólnie do klubu, ale na miejscu dochodzi do awantury. Ender kolejny raz prosi Kemala, by z nią współpracował.

loader

"Zakazany owoc", odcinek 102: Gdzie i kiedy oglądać?

102. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć we wtorek, 22 listopada. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP