Zamknij

"Zakazany owoc", odcinek 101 - STRESZCZENIE. Hakan trzyma się Zeynep [21.11]

17.11.2022 12:05

Streszczenie 101. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. W tym odcinku Hakan trzyma się Zeynep. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc
fot. Materiały prasowe TVP

"Zakazany owoc", odcinek 101 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 101. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 101: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 101. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Hakan trzyma się blisko Zeynep. Mężczyzna robi to na prośbę Alihana. Tymczasem Halit usiłuje namówić Zerring, by wzięła do siebie na kilka dni Lilę i się nią zajęła. Mężczyzna chce poznać Emira. W trakcie rodzinnej kolacji Yildiz mówi wszystkim, że Zeynep poślubi Dundara. Innym razem dostaje kwiaty z bilecikiem od Alpera. Halit nie zgadza się, by Yildiz chodziła na siłownię.

loader

"Zakazany owoc", odcinek 101: Gdzie i kiedy oglądać?

101. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć w poniedziałek, 21 listopada. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP