"Zakazany owoc" - 149 - STRESZCZENIE. Sabri oszukuje Ender [03.02]

02.02.2023 12:20

Streszczenie 149. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. W tym odcinku Halit urządza awanturę Yildiz. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

"Zakazany owoc", odcinek 149 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 149. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 149: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 149. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Kaya załatwia Leyli spotkanie na uczelni, ponieważ dziewczyna chce kontynuować studia. Sabri zaś decyduje się zataić prawdę przed Ender. Nikt nie rozumie, dlaczego tak robi. Kobieta postanawia jechać do niego wraz z Canerem. Na miejscu zastają jednak opuszczony dom.

loader

"Zakazany owoc", odcinek 149: Gdzie i kiedy oglądać?

149. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć w piątek 3 lutego 2023. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

Czytaj także: Oscary to nie wszystko. Polski film ma szansę na inną prestiżową nagrodę

RadioZET.pl/Teleman.pl

Najlepsze festiwalowe filmy 2022 roku – TOP10 Filmów, które dopiero trafią do polskich kin [LISTA]
10 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe festiwali