Zamknij

Aktor z "Władcy Pierścieni" zdenerwowany. Zarzuca twórcom serialu brak różnorodności

21.11.2022 09:02

Serial "Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy" doczeka się wielu sezonów. Ismael Cruz Cordova, jeden z aktorów, zarzuca twórcom brak różnorodności w obsadzie. Zdradza, co się zmieni w tej kwestii. 

Władca Pierścieni
fot. Materiały prasowe Amazon Prime Video

Aktor z "Władcy Pierścieni" zarzuca twórcom serialu brak różnorodności. Jego zdanie podzieliło wielu widzów serialu "Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy". Amazon Prime Video nie zamierza rezygnować z serialu, a rozbudować opowiadany w nim wątek. Czy zmieni się też podejście do różnorodności obsady?

Zobacz także: Serial "Władca Pierścieni: Pierścienie władzy" miał trafić w inne ręce? Amazon wygrał pojedynek

"Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy": aktor zarzuca twórcom brak różnorodności

"Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy" to serial, którego wątki rozgrywają się w świecie stworzonym przez J.R.R. Tolkiena. Produkcja spotkała się z mieszanym odbiorem, część widzów była zachwycona, inni mocno krytykowali obraz. Mimo wszystko wiadomo, że powstanie sporo sezonów i prawdopodobnie w nowych odcinkach wiele się zmieni. Wszystko za sprawą głosów o braku różnorodności.

Do apelu widzów przyłączył się aktor związany z produkcją, Ismael Cruz Cordova. Gwiazdor wyznaje, że sam nie jest zadowolony z tego, jak wygląda obsada serialu. 

Myślę, że to początek. Myślę, że byłoby zaniedbaniem, gdybyśmy tego nie zrobili i zatrzymali się tutaj - zdradził w rozmowie z Variety.

Wiadomo już, że 2. sezon serialu "Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy" ma być bardziej mroczny. Pojawią się też nowe osoby w obsadzie, jednak na ten moment nie zdradzono ich tożsamości.

"Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy": gdzie oglądać serial?

Serial "Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy" jest dostępny na platformie streamingowej Amazon Prime Video.

loader

Zobacz także: „Biały Lotos“ oficjalnie z 3. sezonem. W hicie HBO ponownie wystąpi Jennifer Coolidge? [WIDEO]

RadioZET.pl/variety

Yellowjackets
5 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe Canal +