"Winnice miłości" - odcinek 9 - STRESZCZENIE. Daphni znów knuje [30.01]

26.01.2023 19:24

Streszczenie 9. odcinka serialu "Winnice miłości" można znaleźć poniżej. Co się wydarzy? Podajemy streszczenie 9. odcinka serialu "Winnice miłości".

Winnice miłości - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

"Winnice miłości", odcinek 9 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie popularnej telenoweli "Winnice miłości", która zastąpiła "Dzikie pszczoły"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć pierwszy odcinek greckie serialu? Prezentujemy streszczenie odcinka 8. serialu "Winnice miłości" i szczegóły jego emisji.

"Winnice miłości", odcinek 9: Streszczenie epizodu

Jak podaje portal teleman.pl streszczenie 9. odcinka serialu "Winnice miłości" prezentuje się następująco:

Daphni musi uciec się do knucia spisków i małych oszustw, byle tylko Sifis i Minas nie dowiedzieli się, że podczas ich nieobecności w domu Wasilkiki doszło dospokania Meliny i Achileasa. W tym czasie Diamantis wciąż traktuje chłodno Aggelikę. Jednak to nie to wywołuje nawjwiększą złość kobiety. Irytację budzi w niej w szczególności rada mężczyzny, który ostrzega ją, by nie próbowała szantażować rodziny w celu zdobycia pieniędzy. Anastasia stara się zaradzić kryzysowi w związku Meliny oraz Sifisa. Niestety, jej działania nie odnoszą spodziewanego skutku. Achilleas niechętnie wraca na Cypr, a nieufna Eurydika sprawdza jego telefon.

loader

 "Winnice miłości", odcinek 9: Gdzie i kiedy oglądać?

9. odcinek serialu "Winnice miłości" będzie można obejrzeć w poniedziałek, 30 stycznia 2023 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:55 na kanale TVP Kobieta.

Czytaj także: Ida Nowakowska i Tomasz Wolny pytają, na jaki kolor się przefarbować. Pomożesz prezenterom TVP?

RadioZET.pl/Teleman.pl

Najlepsze filmy 2022 roku – wybór redakcji kulturalnej RadioZET.pl [ZDJĘCIA]
10 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe dystrybutorów