"Winnice miłości" - odcinek 8 - STRESZCZENIE. Daphni próbuje zastraszyć partnera [28.01]

26.01.2023 09:45

Streszczenie 8. odcinka serialu "Winnice miłości" można znaleźć poniżej. Co się wydarzy? Podajemy streszczenie 8. odcinka serialu "Winnice miłości".

Winnice miłości - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

"Winnice miłości", odcinek 8 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie popularnej telenoweli "Winnice miłości", która zastąpiła "Dzikie pszczoły"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć pierwszy odcinek greckie serialu? Prezentujemy streszczenie odcinka 8. serialu "Winnice miłości" i szczegóły jego emisji.

"Winnice miłości", odcinek 8: Streszczenie epizodu

Jak podaje portal teleman.pl streszczenie 8. odcinka serialu "Winnice miłości" prezentuje się następująco:

Melina po spotkaniu z Aggeliką ma tylko coraz więcej pytań. Na dodatek Achilleas pyta dziewczynę czy mogą się ponownie spotkać. Melina nie jest z początku pewna, ale finalnie zgadza się na kolejną randkę. Młodzi kochankowie udają się do domu Wasiliki. Schadzę widzi Minas, który od razu donosi o wszystkim Sifisowi.

Niedługo potem Daphni podejmuje próbę przestraszenia partnera. Chce mu w ten sposób przemówić do rozsądku. Uważa, że w ten sposób będzie mogła zapobiec „ewentualnej masakrze”, jak sama określa tę nietypową erupcję uczuć.

W tym samym czasie Marko i Sifis decydują się wcielić w życie swój tajny plan. Robią wszystko, by wpędzić rodzinę Mattheou w kłopoty finansowe. Christina przekonuje Nektariosa do rozwodu, a Eurydice nie podoba się, że Achilleas wciąż nie wrócił na Cypr.

loader

 "Winnice miłości", odcinek 8: Gdzie i kiedy oglądać?

8. odcinek serialu "Winnice miłości" będzie można obejrzeć w sobotę, 28 stycznia 2023 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:55 na kanale TVP Kobieta.

Czytaj także: Ida Nowakowska i Tomasz Wolny pytają, na jaki kolor się przefarbować. Pomożesz prezenterom TVP?

RadioZET.pl/Teleman.pl

Najlepsze filmy 2022 roku – wybór redakcji kulturalnej RadioZET.pl [ZDJĘCIA]
10 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe dystrybutorów