Zamknij

"Winnice miłości", odcinek 4 - STRESZCZENIE. Melina jest zdenerwowana na Sifisa [24.01]

23.01.2023 15:45

Streszczenie 4. odcinka serialu "Winnice miłości" można znaleźć poniżej. Co się wydarzy? Podajemy streszczenie 4. odcinka serialu "Winnice miłości".

Winnice miłości
fot. Materiały prasowe TVP

"Winnice miłości", odcinek 4 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie popularnej telenoweli "Winnice miłości", która zastąpiła "Dzikie pszczoły"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć pierwszy odcinek greckie serialu? Prezentujemy streszczenie odcinka 4. serialu "Winnice miłości" i szczegóły jego emisji.

"Winnice miłości", odcinek 4: Streszczenie epizodu

Jak podaje portal teleman.pl streszczenie 4. odcinka serialu "Winnice miłości" prezentuje się następująco:

Melina jest zdenerwowana, gdy dowiaduje się, że Sifis ma nieślubne dziecko. Mąż próbuje się tłumaczyć, ale ona wychodzi z domu. Daphni i Diamantis namawiają ją, by wróciła. Ta się godzi, ale jest gotowa się rozwieść z niewiernym mężem. Achilleas i Eurydiki mają pierwsze problemy w małżeństwie. Mężczyzna prosi żonę, by nie pojechali na Kretę. W tym samym czasie Antonis rozpoczyna pracę w winnicy, a wszystko to nadzoruje Maros.

loader

"Winnice miłości", odcinek 4: Gdzie i kiedy oglądać?

4. odcinek serialu "Winnice miłości" będzie można obejrzeć we wtorek, 24 stycznia 2023 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:55 na kanale TVP Kobieta.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP