Zamknij

"Winnice miłości", odcinek 2 - STRESZCZENIE. Sifis jest zazdrosny o Melinę [21.01]

Sergiusz Kurczuk
20.01.2023 17:35

Streszczenie 2. odcinka serialu "Winnice miłości" można znaleźć poniżej. Co wydarzy się w kolejnym odcinku? Podajemy streszczenie 2. odcinka serialu "Winnice miłości".

Akacjowa 38
fot. Materiały prasowe TVP

"Winnice miłości", odcinek 2 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie popularnej telenoweli "Winnice miłości", która zastąpiła "Dzikie pszczoły"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć kolejny odcinek greckie serialu? Prezentujemy streszczenie odcinka 2. serialu "Winnice miłości" i szczegóły jego emisji.

"Winnice miłości", odcinek 2: Streszczenie epizodu

Jak podaje portal teleman.pl streszczenie 2. odcinka serialu "Winnice miłości" prezentuje się następująco:

Melina i Achilleas ponownie przypadkowo spotykają się na Cyprze. Mężczyzna nadal czuje do niej pociąg. Dochodzi do kolejnego spotkania się w ogrodzie jego rodziny. Wówczas oboje rozumieją, że naprawdę mają się ku sobie. Tymczasem Mattheos chce przekonać Diamantisa, żeby pozwolił mu zdradzić Anastasii powód odwołania ślubu wiele lat temu. Mężczyzna nie zgadza się. Natomiast Markos i Antonis wcielają w życie swój plan. Tajemnicza kobieta mówi Diamantisowi dlaczego zdecydowała się wrócić do życia Sifisa. Tymczasem Sifis znajduje zdjęcie swojej ukochanej w telefonie  Achilleasa. Wpada w szał i zaczyna kwestionować związek z dziewczyną.

loader

"Winnice miłości", odcinek 2: Gdzie i kiedy oglądać?

2. odcinek serialu "Winnice miłości" będzie można obejrzeć 21 stycznia 2023 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:55 na kanale TVP Kobieta.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP