"Winnice miłości" - odcinek 17 - STRESZCZENIE. Melina ucieka z domu [08.02]

06.02.2023 15:13

Streszczenie 17. odcinka serialu "Winnice miłości" można znaleźć poniżej. Co się wydarzy? Podajemy streszczenie 17. odcinka serialu "Winnice miłości".

Winnice miłości - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

"Winnice miłości", odcinek 17 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie popularnej telenoweli "Winnice miłości", która zastąpiła "Dzikie pszczoły"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć pierwszy odcinek greckiego serialu? Prezentujemy streszczenie odcinka 17. serialu "Winnice miłości" i szczegóły jego emisji.

"Winnice miłości", odcinek 17: Streszczenie epizodu

Jak podaje portal teleman.pl streszczenie 17. odcinka serialu "Winnice miłości" prezentuje się następująco:

Ród Mattheou organizuje imprezę. Pojawiają się same grube ryby. Goście i gospodarze degustują wino. Nad Mattheou wiszą jednak czarne chmury, które źle wróżą w odniesieniu do współpracy z Giannakakisami. Okazuje się, że uprawa wina została zniszczona. Tymczasem Daphni prześladuje jej przeszłość. Eurydiki i Antonis stają się sobie coraz bliżsi. Melina postanawia podsłuchać, o czym rozmawiają z dala od wszystkich Anastasia, Sifis i Antonis. Kobieta przekona się, że Sifis nie jest tym, za kogo go uważała. Postanowi uciec z domu.

loader

"Winnice miłości", odcinek 16: Gdzie i kiedy oglądać?

17. odcinek serialu "Winnice miłości" będzie można obejrzeć 8 lutego 2023 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:55 na kanale TVP Kobieta.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP