"Winnice miłości" - odcinek 16 - STRESZCZENIE. Melina próbuje zapomnieć o Achilleasie [07.02]

03.02.2023 11:50

Streszczenie 16. odcinka serialu "Winnice miłości" można znaleźć poniżej. Co się wydarzy? Podajemy streszczenie 16. odcinka serialu "Winnice miłości".

Winnice miłości - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

"Winnice miłości", odcinek 16 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie popularnej telenoweli "Winnice miłości", która zastąpiła "Dzikie pszczoły"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć pierwszy odcinek greckiego serialu? Prezentujemy streszczenie odcinka 16. serialu "Winnice miłości" i szczegóły jego emisji.

"Winnice miłości", odcinek 16: Streszczenie epizodu

Jak podaje portal teleman.pl streszczenie 16. odcinka serialu "Winnice miłości" prezentuje się następująco:

Melina próbuje wszelkich znanych jej środków i metod, byle tylko zapomnieć o Achillesie i odkochać się. Mężczyzna zaś nie może przestać o niej myśleć. W tym samym czasie Antonis i Eurydyki decydują się zawrzeć sojusz. Zaczyna się knowanie. Kobieta udaje się do Nektariosa, który uległszy podstępowi, wyjawia jej informacje na temat pary kochanków. Markos z pomocą Anastasii oraz Sifisa inflitruje dom Diamantisa.

Daphni po raz kolejny mierzy się ze swoją przeszłością. Christina jest tak zaślepiona zazdrością o Nektariosa, że zamierza sprawdzić przeszłość Dimitry. Tymczasem Mattheos prowadzi prywatne śledztwo w sprawie śmierci swoich rodziców. Od razu wpada na trop. Sifis w tajemnicy przed wszystkimi stara się wesprzeć Aggelikę podczas jej przeprowadzki na Kretę. Niestety o wszystkim dowiaduje się Melina.

loader

"Winnice miłości", odcinek 16: Gdzie i kiedy oglądać?

16. odcinek serialu "Winnice miłości" będzie można obejrzeć we wtorek, 7 lutego 2023 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:55 na kanale TVP Kobieta.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP