"Winnice miłości", odcinek 15 - STRESZCZENIE. Eurydiki planuje zemstę [06.02]

02.02.2023 17:30

Streszczenie 15. odcinka serialu "Winnice miłości" można znaleźć poniżej. Co się wydarzy? Podajemy streszczenie 15. odcinka serialu "Winnice miłości".

Winnice miłości
fot. Materiały prasowe TVP

"Winnice miłości", odcinek 15 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie popularnej telenoweli "Winnice miłości", która zastąpiła "Dzikie pszczoły"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć pierwszy odcinek greckiego serialu? Prezentujemy streszczenie odcinka 13. serialu "Winnice miłości" i szczegóły jego emisji.

"Winnice miłości", odcinek 15: Streszczenie epizodu

Jak podaje portal teleman.pl streszczenie 15. odcinka serialu "Winnice miłości" prezentuje się następująco:

Eurydiki zaczyna się domyślać, że to w Melinie kocha się potajemnie Achilleas. Opracowuje więc swój plan zemsty. Niespodziewanie znajduje w tej sprawie sojusznika. Tymczasem niewierny partner podejmuje decyzję, która może zaważyć na ich przyszłości. Chce się rozwieść. Na dodatek mężczyzna po raz pierwszy poważnie kłóci się z Mattheosem. Sytuację usiłuje ratować Nektarios. Oskarżenia Mattheosa podejrzewającego rodzinę Giannakakis o współudział w wypadku, w którym stracił rodziców, doprowadzają też do konfliktu z Anastasią. Badania DNA mają wykazać, czy córka Aggeliki jest dzieckiem Sifisa, co wywołuje u Meliny bolesne wspomnienia z przeszłości. Ich małżeństwo przechodzi najpoważniejszy jak dotąd kryzys.

loader

"Winnice miłości", odcinek 15: Gdzie i kiedy oglądać?

15. odcinek serialu "Winnice miłości" będzie można obejrzeć w poniedziałek, 6 lutego 2023 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:55 na kanale TVP Kobieta.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP