"Winnice miłości", odcinek 14 - STRESZCZENIE. Vasiliki wraca do Minasa [04.02]

02.02.2023 15:55

Streszczenie 14. odcinka serialu "Winnice miłości" można znaleźć poniżej. Co się wydarzy? Podajemy streszczenie 14. odcinka serialu "Winnice miłości".

Winnice miłości
fot. Materiały prasowe TVP

"Winnice miłości", odcinek 14 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie popularnej telenoweli "Winnice miłości", która zastąpiła "Dzikie pszczoły"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć pierwszy odcinek greckiego serialu? Prezentujemy streszczenie odcinka 14. serialu "Winnice miłości" i szczegóły jego emisji.

"Winnice miłości", odcinek 14: Streszczenie epizodu

Jak podaje portal teleman.pl streszczenie 14. odcinka serialu "Winnice miłości" prezentuje się następująco:

Melina dowiaduje się o kolejnym potajemnym spotkaniu Sifisa z Aggeliki. W tym samym czasie Achilleas nie może przestać o niej myśleć. Nie ma jednak pojęcia, że Eurydiki zaczyna coś podejrzewać. Diamantis robi wszystko, by Mattheos nie ujawnił Anastasii, dlaczego tak naprawdę kilka lat wcześniej odwołał ich ślubu. Nieoczekiwany zbieg okoliczności sprawia, że drugi z mężczyzn poznaje nowe fakty na temat śmierci swoich rodziców - mogła być wynikiem przestępstwa. Vasiliki wraca do Minasa. Christina groźbą wymusza na Nektariosie, żeby nie kończył romansu.

loader

"Winnice miłości", odcinek 14: Gdzie i kiedy oglądać?

14. odcinek serialu "Winnice miłości" będzie można obejrzeć w sobotę, 4 lutego 2023 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:55 na kanale TVP Kobieta.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP