"Winnice miłości" - odcinek 11 - STRESZCZENIE. Sifis oskarża Melinę o zdradę [1.02]

27.01.2023 16:50

Streszczenie 11. odcinka serialu "Winnice miłości" można znaleźć poniżej. Co się wydarzy? Podajemy streszczenie 11. odcinka serialu "Winnice miłości".

Winnice miłości - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

"Winnice miłości", odcinek 11 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie popularnej telenoweli "Winnice miłości", która zastąpiła "Dzikie pszczoły"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć pierwszy odcinek greckie serialu? Prezentujemy streszczenie odcinka 11. serialu "Winnice miłości" i szczegóły jego emisji.

"Winnice miłości", odcinek 11: Streszczenie epizodu

Jak podaje portal teleman.pl streszczenie 11. odcinka serialu "Winnice miłości" prezentuje się następująco:

Sifis oskarża Melinę o zdradę. Kobieta zwraca się do Daphni o pomoc. Tymczasem Mattheos chce powiedzieć Anastasii dlaczego przed laty odwołał ich ślub. Nektarios i Dimitra zbliżają się do siebie. Aggeliki stara się zdobyć pieniądze. Postanawia  poprosić o nie starego znajomego. Achilleas dowiaduje się, co spotkało Melinę. Umawia się z nią na Krecie. Przed wyjazdem odbywa rozmowę z Eurydiki. Zdradza jej, że kocha inną.

loader

 "Winnice miłości", odcinek 11: Gdzie i kiedy oglądać?

11. odcinek serialu "Winnice miłości" będzie można obejrzeć 2 lutego 2023 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:55 na kanale TVP Kobieta.

Czytaj także: Ida Nowakowska i Tomasz Wolny pytają, na jaki kolor się przefarbować. Pomożesz prezenterom TVP?

RadioZET.pl/Teleman.pl

Najlepsze filmy 2022 roku – wybór redakcji kulturalnej RadioZET.pl [ZDJĘCIA]
10 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe dystrybutorów