"Winnice miłości" - odcinek 10 - STRESZCZENIE. Przeszłość Daphni wyjdzie na jaw? [31.01]

26.01.2023 19:36

Streszczenie 10. odcinka serialu "Winnice miłości" można znaleźć poniżej. Co się wydarzy? Podajemy streszczenie 10. odcinka serialu "Winnice miłości".

Winnice miłości - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

"Winnice miłości", odcinek 10 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie popularnej telenoweli "Winnice miłości", która zastąpiła "Dzikie pszczoły"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć pierwszy odcinek greckie serialu? Prezentujemy streszczenie odcinka 10. serialu "Winnice miłości" i szczegóły jego emisji.

"Winnice miłości", odcinek 10: Streszczenie epizodu

Jak podaje portal teleman.pl streszczenie 10. odcinka serialu "Winnice miłości" prezentuje się następująco:

Eurydika dzwoni do Meliny z telefonu Achilleasa. W wyniku tego telefonu para zaczyna się kłócić. Także Nektarios decyduje się, że najwyższy czas zerwać z Christiną. Daphni zostaje zaś rozpoznana przez dawnego znajomego. Co gorsza, nazywa – chłopak nazywa ją jej poprzednim imieniem w obecności Diamantisa. Teraz kobieta musi zmierzyć się z własną przeszłością.

Melina tymczasem postanawia podjąć ostatnią próbę ratowania swojego małżeństwa z Sifisem. Prosi Achilleasa, by spróbował oprzeć się fascynacji, którą nawzajem do siebie czują. Niestety, mężczyzna nie potrafi zapanować nad własną namiętnością. Jeszcze tej samej nocy decyduje się wyruszyć na Kretę. Anastasia zamierza dowiedzieć się od Mattheosa, kto go szantażował, zmuszając do odwołania ślubu. Minas jeszcze raz stara się przekazać Sifisowi, że Melina ma romans.

loader

 "Winnice miłości", odcinek 10: Gdzie i kiedy oglądać?

10. odcinek serialu "Winnice miłości" będzie można obejrzeć we wtorek, 31 stycznia 2023 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:55 na kanale TVP Kobieta.

Czytaj także: Ida Nowakowska i Tomasz Wolny pytają, na jaki kolor się przefarbować. Pomożesz prezenterom TVP?

RadioZET.pl/Teleman.pl

Najlepsze filmy 2022 roku – wybór redakcji kulturalnej RadioZET.pl [ZDJĘCIA]
10 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe dystrybutorów