Zamknij

Śmierć w „Na Wspólnej”? Zdjęcie Sochy nie zostawia złudzeń: Zuza umrze

25.11.2022 08:03

Małgorzata Socha odchodzi z „Na Wspólnej” – taka informacja gruchnęła na początku listopada, ku niezadowoleniu fanów serialu. Teraz wiemy, co stanie się z wątkiem Zuzy. Bohaterka umrze?

Małgorzata Socha
fot. VIPHOTO/East News

Małgorzata Socha odchodzi z obsady „Na Wspólnej”. Aktorka na początku listopada poinformowała media i fanów, że jej przygoda z serialem dobiega końca. Po dwóch dekadach grania Zuzy Hoffer, z domu Leszczyńskiej, aktorka chce się pożegnać z popularnym serialem TVN. W jaki sposób zakończy się wątek Zuzy i Kamila? Bohaterkę najpewniej czeka śmierć.

Zuza umrze. Zdjęcie Sochy z „Na Wspólnej” nie pozostawia złudzeń

Gdy Małgorzata Socha po raz pierwszy mówiła, że odchodzi z serialu, nie chciała zdradzać, w jaki sposób produkcja zakończy wątek jej postaci. Teraz jednak bez skrupułów aktorka wrzuca zdjęcia, sugerujące los bohaterki.

Na swoim profilu na Instagramie Socha opublikowała zdjęcie, przedstawiające Zuzę w szpitalu. Materiał sugeruje, że bohaterka zginie w niewyjaśnionych okolicznościach. Jak udało się dowiedzieć dziennikarzom portalu Obcas.pl, zanim dojdzie do śmierci w szpitalu, Zuza dowie się o tym, że Kamil ją zdradza ze swoją szefową, Anną Kolendą. Gdy poinformuje o tym Zuzę, ta nie przyjmie tego dobrze do wiadomości. Nieznane są jednak dokładne przyczyny śmierci bohaterki. Dziennikarze portalu sugerują kilka rozwiązań – wypadek bądź samobójstwo. My dodajmy do tego otrucie. Kto wie, czy Kamil nie będzie chciał się pozbyć żony w niewybredny sposób? To byłby zwrot akcji, nie uważacie?

loader

„Na Wspólnej” – kiedy ostatni odcinek z Małgorzatą Sochą?

Jak podają dziennikarze portalu Obcas.pl, ostatni odcinek z udziałem Zuzy i samej Małgorzaty Sochy zostanie wyemitowany w środę 14 grudnia.

Czytaj także: "Goście" - zwiastun i recenzja jednego z najbardziej przerażających thrillerów ostatnich lat [WIDEO]

RadioZET.pl/Obcas.pl

Niech to usłyszą
12 Zobacz galerię
fot. Radio ZET