Zamknij

Gwiazdor Marvela już tak nie wygląda. Co stało się aktorowi?

13.01.2023 10:45

Robert Downey Jr. zmienił się nie do poznania. Fani mają problemy z uwierzeniem, że na nowych zdjęciach patrzą na gwiazdora "Avengers". Skąd metamorfoza?

Robert Downey Jr
fot. VALERIE MACON/AFP/East News

Fani nie mogą uwierzyć, jak bardzo zmienił się Robert Downey Jr. - gwiazdor znany z hitów Marvela. W sieci pojawiły się zdjęcia, które sprawiają, że niektórzy nie mają pojęcia, że patrzą na odtwórcę Tony'ego Starka/Iron Mana.

"The Sympathizer": Robert Downey Jr. na zdjęciach z planu serialu

Robert Downey Jr. to utalentowany aktor, któremu problemy z nałogami pokrzyżowały karierę. Dopiero w roku 2008 po udziale w filmie "Iron Man", stał się znowu pożądanym gwiazdorem Hollywood. Od tamtej pory odbudował swój wizerunek i występuje w rozmaitych produkcjach. Chociaż "Doktor Dolittle" z 2020 roku okazał się fiaskiem, triumfy święci "Sr." - reżyserowany przez Downeya Jr. dokument platformy Netflix, opowiadający o ojcu aktora.

Jedną z nadchodzący produkcji z udziałem aktora jest serial HBO "The Sympathizer". W sieci pojawiły się zdjęcia z planu w Los Angeles, gdzie obecnie trwa praca nad tytułem. Na Twitterze New York Post zamieszczono zdjęcia, na których aktor jest nie do poznania.

Zmarszczki, częściowa łysina i kolor włosów gwiazdora to oczywiście charakteryzacja, chociaż jakiś czas temu Downey Jr. zaskoczył wszystkich zmianą wizerunku - zgolił zarost i ostrzygł się na łyso. Prawdopodobnie na potrzeby nowej roli. 

"The Sympathizer": o czym jest nadchodzący serial HBO?

Powstająca produkcja HBO to adaptacja nagrodzonej Pulitzerem powieści Viet Tanh Nguyena pod tym samym tytułem z 2016 roku. "The Sympathizer" jest niecodzienną mieszanką thrillera szpiegowskiego i satyry na różnice międzykulturowe. Tytuł skupi się na pół Francuzie, pół Wietnamczyku, który służył jako szpieg sił komunistycznych podczas ostatnich dni wojny w Wietnamie. Zostaje zesłany do Los Angeles, gdzie trafia do społeczności uchodźców z Wietnamu. Poza Downeyem Jr. w obsadzie znaleźli się Sandra Oh, Hoa Xuande, Fred Nguyen Khan, Toan Le, Vy Le i Alan Trong. Jednym z twórców "The Sympathizer" jest Chan-wook Park - reżyser takich filmów jak "Oldboy", "Służąca", czy "Podejrzana". Na razie nie wiadomo, kiedy serial trafi na HBO Max. Ma się to wydarzyć jeszcze w 2023 roku.

loader

RadioZET.pl/New York Post