Zamknij

Ukochany serial Polaków znika z anteny TVP. Fatalna wiadomość dla fanów

18.11.2022 10:59

"Przysięga" to jeden z najdłużej emitowanych i najchętniej oglądanych tureckich seriali. Widzowie nie będą zadowoleni z nadchodzących zmian. "Przysięga" znika z ramówki TVP1.

Przysięga
fot. Materiały prasowe TVP

"Przysięga" znika z anteny TVP. Widzowie nie będą mieli okazji zobaczyć nowych odcinków przez bardzo długi czas. Oznacza to, że Telewizja Polska rezygnuje z wyświetlania przygód Emira i Gulperi. Jaki jest tego powód?

Zobacz także: "Przysięga": wielki powrót jednej z postaci? Widzowie będą zadowoleni

"Przysięga" znika z anteny TVP. Fatalna wiadomość dla fanów tureckiego serialu

"Przysięga" to popularny turecki serial, który jest emitowany w Polsce od 3 września 2019 roku. Produkcja znad Bosforu cieszy się ogromnym zainteresowaniem widzów. W ostatnich epizodach rozgrywa się wiele emocjonujących wątków, a czwarty sezon powoli dobiega końca. Niestety polscy widzowie nie będą mieli okazji zobaczyć kolejnych epizodów.

Przyczyną jest rozpoczęcie Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w Katarze. Będą one transmitowane właśnie na antenie TVP1. Mundial potrwa od 20 listopada do 18 grudnia 2022 roku.

"Przysięga": kiedy nowe odcinki na antenie TVP1?

Na ten moment Telewizja Polska nie ujawnia, kiedy "Przysięga" wróci na antenę TVP1. Fani tureckiego serialu muszą się uzbroić w cierpliwość. Całkiem możliwe, że produkcja wróci przed świętami Bożego Narodzenia, ale na szczegóły trzeba jeszcze poczekać.

Zobacz także: Najpopularniejsze tureckie seriale. TOP 9 produkcji, które powinien znać każdy fan [TYTUŁY]

loader

RadioZET.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP