"Przysięga" - odcinek 802 - STRESZCZENIE. Zaskakujące wyniki badań Narin [07.02]

03.02.2023 18:16

Streszczenie 802. odcinka serialu „Przysięga” można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Emir nie godzi się na wyprowadzkę Gulperi. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu „Przysięga”.

Przysięga - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

"Przysięga”, odcinek 802 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Przysięga”? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 800. odcinka serialu i szczegóły jego emisji.

"Przysięga”, odcinek 802: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 802. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco:

Kemal przypadkowo natrafia na wyniki badań Narin. Informacje znalezione w dokumencie tak go szokują, że następna noc jest dla niego koszmarem. Nie wiem bowiem jak poradzić sobie z nowiną. Okazuje się, że Narin nie ma raka, a... spodziewa się dziecka.

Tymczasem w innej części miasta Gulperi usypia Yigita. Liczy, że będzie mogła przy nim czuwać, lecz Emir wyprasza ją i każe Seferowi odwieźć do domu Savasa. 

loader

"Przysięga”, odcinek 802: Gdzie i kiedy oglądać?

802. odcinek serialu „Przysięga” można obejrzeć we wtorek 7 lutego 2023 roku o godzinie 16.05 na kanale TVP1. Dotychczasowe odcinki serialu dostępne są też na platformie streamingowej VOD. TVP.pl.

Czytaj także: Netflix przygotował nową wersję hitu. "Znachor" jeszcze w tym roku. Wiemy, kto gra główną rolę

RadioZET.pl/Teleman.pl

Najlepsze festiwalowe filmy 2022 roku – TOP10 Filmów, które dopiero trafią do polskich kin [LISTA]
10 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe festiwali