"Przysięga" - odcinek 800 - STRESZCZENIE. Savas znajduje Yigita [03.02]

02.02.2023 10:54

Streszczenie 800. odcinka serialu „Przysięga” można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Emir nie godzi się na wyprowadzkę Gulperi. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu „Przysięga”.

Przysięga - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

"Przysięga”, odcinek 800 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Przysięga”? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 800. odcinka serialu i szczegóły jego emisji.

Zobacz także

"Przysięga”, odcinek 800: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 800. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco:

Savas decyduje się towarzyszyć Gulpieri podczas jej pobytu w szpitalu. Narim próbuje unikać towarzystwa rodziny, nawet jeśli w domu panuje uroczysta atmosfera. Do drzwi Emira puka policja, która przyszła na oględziny domu wraz z psem tropiącym. Savasovi udaje się odnaleźć Yigita. Na chłopca czeka stęskniona rodzina. Mert prosi wuja, by wyprowadził się od Kemala.

loader

"Przysięga”, odcinek 800: Gdzie i kiedy oglądać?

800. odcinek serialu „Przysięga” można obejrzeć w piątek 3 lutego 2023 roku o godzinie 16.05 na kanale TVP1. Dotychczasowe odcinki serialu dostępne są też na platformie streamingowej VOD. TVP.pl.

Czytaj także: "Lejdis" znów razem. To zdjęcie chwalą tysiące fanów. W tym Anna Lewandowska

RadioZET.pl/Teleman.pl

Najlepsze festiwalowe filmy 2022 roku – TOP10 Filmów, które dopiero trafią do polskich kin [LISTA]
10 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe festiwali