"Przysięga", odcinek 798 - STRESZCZENIE. Yigit zaginiony [01.02]

Michał Kaczoń
30.01.2023 23:07

Streszczenie 798. odcinka serialu „Przysięga” można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Beyhan szykuje się do wielkiej uroczystości. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu „Przysięga”.

Przysięga
fot. Materiały prasowe TVP

"Przysięga”, odcinek 798 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Przysięga”? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 798. odcinka serialu i szczegóły jego emisji.

"Przysięga”, odcinek 798: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 798. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco:

Savas wspaniałomyślnie pozwala Gulperi wrócić do domu Tarhunów, by odebrać swoje rzeczy. Gdy Emir ją widzi w domu, jest na nią zły. Za to mały Yigit niezmiernie cieszy się na jej widok. Probelm w tym, że niedługo potem chłopiec znika bez śladu. Rozpoczynają się jego poszukiwania. Cavidan jest zrozpaczona. Narin odbiera wyniki badań, które zrobiła w szpitalu. Lekarz uważa, że trzeba je powtórzyć. Masal jest zadowolona, ponieważ znów słyszy. Ale czuje, że wiele ją omija, gdyż nie chodzi już do swojej dawnej szkoły.

loader

"Przysięga”, odcinek 798: Gdzie i kiedy oglądać?

798. odcinek serialu „Przysięga” można obejrzeć w środę 1 lutego 2023 roku o godzinie 16.05 na kanale TVP1. Dotychczasowe odcinki serialu dostępne są też na platformie streamingowej VOD. TVP.pl.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP