Zamknij

"Przysięga" - odcinek 793 - STRESZCZENIE. Emir próbuje wyciągnąć prawdę z Gulperi [24.01]

23.01.2023 15:02

Streszczenie 793 odcinka serialu „Przysięga” można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Emir nie godzi się na wyprowadzkę Gulperi. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu „Przysięga”.

Przysięga - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

"Przysięga”, odcinek 793 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Przysięga”? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 793. odcinka serialu i szczegóły jego emisji.

"Przysięga”, odcinek 793: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 793. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco:

Savas podstępem wyciąga od małego Yigita informację, że Emir i Gulperi są razem. Emir liczy, że ukochana wyzna mu prawdę o niespodziewanym ślubie z rywalem. Czy kobieta jednak zdecyduje się na ten krok? Cavidan i Melike rozmawiają tymczasem o przyszłości Gulperi. Masal czeka pilna operacja. W domu Kemala zjawia się Servet, wuj Merta.

loader

"Przysięga”, odcinek 793: Gdzie i kiedy oglądać?

793. odcinek serialu „Przysięga” można obejrzeć we wtorek 24 stycznia 2023 roku o godzinie 16.05 na kanale TVP1. Dotychczasowe odcinki serialu dostępne są też na platformie streamingowej VOD. TVP.pl.

Czytaj także: Wiktoria Gąsiewska nago. Kolejna gwiazda wrzuca na Instagram zdjęcia z wody. Internauci zachwyceni

RadioZET.pl/Teleman.pl 

Najlepsze filmy 2022 roku – wybór redakcji kulturalnej RadioZET.pl [ZDJĘCIA]
10 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe dystrybutorów