Zamknij

"Przysięga" - odcinek 792 - STRESZCZENIE. Masal musi przejść operację [23.01]

20.01.2023 14:40

Streszczenie 792 odcinka serialu „Przysięga” można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Emir nie godzi się na wyprowadzkę Gulperi. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu „Przysięga”.

Przysięga - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

"Przysięga”, odcinek 792 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Przysięga”? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 792. odcinka serialu i szczegóły jego emisji.

"Przysięga”, odcinek 792: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 792. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco:

Masal dowiaduje się, że musi przejść poważną operację, aby odzyskać słuch. Chcąc podnieść dziewczynkę na duchu, Sehriye zaczyna śpiewać jej piosenki i zajmuje się, jak wtedy gdy była małym dzieckiem.

Emir próbuje natomiast zmusić Gulperi, by ta wyjawiła prawdę. W tym celu porywa ukochaną. Beyhan wyrusza na jej poszukiwania. Savas podejrzewa, że to sprawka Emira. Cała rodzina Tarhunów jednak kryje winowajcę.

loader

"Przysięga”, odcinek 792: Gdzie i kiedy oglądać?

792. odcinek serialu „Przysięga” można obejrzeć w poniedziałek 23 stycznia 2023 roku o godzinie 16.05 na kanale TVP1. Dotychczasowe odcinki serialu dostępne są też na platformie streamingowej VOD. TVP.pl.

Czytaj także: Wiktoria Gąsiewska nago. Kolejna gwiazda wrzuca na Instagram zdjęcia z wody. Internauci zachwyceni

RadioZET.pl/Teleman.pl 

Najlepsze filmy 2022 roku – wybór redakcji kulturalnej RadioZET.pl [ZDJĘCIA]
10 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe dystrybutorów