"Przysięga" - odcinek 791 - STRESZCZENIE. Emir próbuje pomóc Gulperi. Bezskutecznie [20.01]

19.01.2023 14:49

Streszczenie 791. odcinka serialu „Przysięga” można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Emir nie godzi się na wyprowadzkę Gulperi. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu „Przysięga”.

Przysięga - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

"Przysięga”, odcinek 791 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Przysięga”? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 791. odcinka serialu i szczegóły jego emisji.

"Przysięga”, odcinek 791: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 791. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco:

Masal wciąż uporczywie milczy, czym budzi niepokój wszystkich członków rodziny. Mert jest zdania, że to oznaka obrażenia, a Narin traktuje przypadłość jak uraz psychiczny. Prawda jest jednak zupełnie inna. 

Beyan wręcza Gulperi pamiętkowy pierścionek, który traktowć będą jako zaręczynowy. Emir dowiaduje się zaś, że Gulperi zamierza wyjść za Savasa. Dopytuje ją, czy to na pewno jej własna decyzja. Podejrzewa bowiem, że kobieta mogła zostać do tego zmuszona.

loader

"Przysięga”, odcinek 791: Gdzie i kiedy oglądać?

791. odcinek serialu „Przysięga” można obejrzeć w piątek 20 stycznia 2023 roku o godzinie 16.05 na kanale TVP1. Dotychczasowe odcinki serialu dostępne są też na platformie streamingowej VOD. TVP.pl.

Czytaj także: Film o Violetcie Villas najdroższą polską produkcją? "Każdy dzień zdjęciowy to miliony"

RadioZET.pl/Teleman.pl

Najlepsze filmy 2022 roku – wybór redakcji kulturalnej RadioZET.pl [ZDJĘCIA]
10 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe dystrybutorów