Zamknij

"Piękniejsza niż ty", odcinek 17 - STRESZCZENIE. Efsun chce zatrzymać Emira [30.11]

23.11.2022 15:19

"Piękniejsza niż ty" to popularny turecki serial. Co się wydarzy w życiu bohaterów? Podajemy streszczenie 17. odcinka serialu i szczegóły jego emisji.

Piękniejsza niż ty
fot. Materiały prasowe WP

"Piękniejsza niż ty", odc. 17 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowych odcinkach serialu "Piękniejsza niż ty"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy odcinki nr 17. serialu "Piękniejsza niż ty" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące ich emisji.

Serial "Piękniejsza niż ty" to turecka produkcja. Serial przedstawia losy Efsun, dermatolożki, która mieszka na farmie ojca. Jej matka opuściła ją, gdy miała 12 lat i wyjechała do Stambułu, gdzie odniosła sukces jako chirurżka plastyczna. Pewnego dnia Efsun dostaje od matki wiadomość i wszystko się zmienia.

"Piękniejsza niż ty", odcinek 17: Streszczenie epizodu

Streszczenie 17. odcinku według Teleman.pl prezentuje się następująco:

Emir próbuje przyspieszyć negocjacje z inwestorami i klinikami. Efsun chce go jednak zatrzymać i jest gotowa zrobić wszystko, by nie opuścił placówki.

"Piękniejsza niż ty", odcinek 17: gdzie i kiedy oglądać?

17. odcinek serialu "Piękniejsza niż ty" zostanie wyemitowany w środę, 30 listopada 2022 roku. Serial jest emitowany na antenie WP TV od poniedziałku do czwartku o godzinie 17.55.

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

RadioZET.pl/Teleman.pl/

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP