"Pięć gwiazdek", odcinek 90 - STRESZCZENIE. Carla wyrzuca Federica z pracy [9.02]

07.02.2023 16:49

„Pięć gwiazdek” to nowa propozycja ramówki TVP Kobieta. O czym jest popularna produkcja? Przedstawiamy streszczenie 90. odcinka serialu i podajemy informacje o jego emisji.

Pięć gwiazdek
fot. Materiały prasowe TVP

„Pięć gwiazdek” to nowy hit TVP Kobieta. Argentyński serial opowiada o czterech przyrodnich siostrach (córki tego samego ojca, ale od dwóch różnych matek), które dowiadują się o istnieniu piątej, najmłodszej w dniu, w którym odczytywany jest testament ojca. Okazuje się, że aby uzyskać spadek dziewczyny muszą dogadać się i wspólni przez rok prowadzić hotel, należący do zmarłego. To warunek niezbędny, aby dziewczyny mogły wejść w posiadanie 6 milionów dolarów. Jak poradzą sobie z nietypowym zadaniem? „Pięć gwiazdek” (org. „Las Estrellas”) to pełna humoru, przygód, sekretów i namiętności opowieść o wspólnym pokonywaniu problemów, rodzącej się miłości i wsparciu.

„Pięć gwiazdek”, odcinek 90 – STRESZCZENIE. Co wydarzy się w 90. epizodzie nowego argentyńskiego serialu „Pięć gwiazdek”, który można oglądać na antenie TVP Kobieta? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki argentyńskiego serialu? Prezentujemy streszczenie 90. odcinka serialu „Pięć gwiazdek” oraz  szczegóły jego emisji.

„Pięć gwiazdek”, odcinek 90: Streszczenie epizodu

Oto streszczenie 90: odcinka „Pięciu gwiazdek” według portalu teleman.pl:

Carla wyrzuca Frederica z pracy za to, że kupował napoje bez paragonów. Lucho nie zgadza się z jej decyzją. Niedługo potem okazuje się, że Mario, ojciec sióstr, założył fundusz powierniczy. Wywołuje to wiele nieporozumień. Trinidad zaczyna pracować w hotelu, Leo od razu jej wpada w oko. Tymczasem Flor musi opuścić pensjonat na czas audytu.

loader

„Pięć gwiazdek”, odcinek 90: Gdzie i kiedy oglądać?

90. odcinek serialu „Pięć gwiazdek” będzie można obejrzeć w czwartek, 9 lutego 2023 roku o 20.30 na kanale TVP Kobieta. Kolejne odcinki będą nadawane od poniedziałku do piątku o tej samej porze. Dotychczasowe odcinki dostępne są na platformie streamingowej VOD.TVP.pl.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP