"Pięć gwiazdek", odcinek 89 - STRESZCZENIE. Lucia opuszcza Nowy Jork [8.02]

06.02.2023 16:02

„Pięć gwiazdek” to nowa propozycja ramówki TVP Kobieta. O czym jest popularna produkcja? Przedstawiamy streszczenie 89. odcinka serialu i podajemy informacje o jego emisji.

Pięć gwiazdek
fot. Materiały prasowe TVP

„Pięć gwiazdek” to nowy hit TVP Kobieta. Argentyński serial opowiada o czterech przyrodnich siostrach (córki tego samego ojca, ale od dwóch różnych matek), które dowiadują się o istnieniu piątej, najmłodszej w dniu, w którym odczytywany jest testament ojca. Okazuje się, że aby uzyskać spadek dziewczyny muszą dogadać się i wspólni przez rok prowadzić hotel, należący do zmarłego. To warunek niezbędny, aby dziewczyny mogły wejść w posiadanie 6 milionów dolarów. Jak poradzą sobie z nietypowym zadaniem? „Pięć gwiazdek” (org. „Las Estrellas”) to pełna humoru, przygód, sekretów i namiętności opowieść o wspólnym pokonywaniu problemów, rodzącej się miłości i wsparciu.

„Pięć gwiazdek”, odcinek 89 – STRESZCZENIE. Co wydarzy się w 89. epizodzie nowego argentyńskiego serialu „Pięć gwiazdek”, który można oglądać na antenie TVP Kobieta? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki argentyńskiego serialu? Prezentujemy streszczenie 89. odcinka serialu „Pięć gwiazdek” oraz  szczegóły jego emisji.

„Pięć gwiazdek”, odcinek 89: Streszczenie epizodu

Oto streszczenie 89: odcinka „Pięciu gwiazdek” według portalu teleman.pl:

Lucia wyjeżdża z Nowego Jorku. Carla, Miranda i Marian się żegnają. Tymczasem Virginię martwi milczenie Ignacio, bo nie dostała odpowiedzi na pytanie, skąd się wzięły pieniądze. Postanawia jechać do San Pedro, oczywiście w tajemnicy przed Javo. Z kolei Carla pyta Lucho, czy pomoże jej rozwiązać problem z rozliczeniem za napoje. Dowiadują się, że Federico kupił towar nielegalnie.

loader

„Pięć gwiazdek”, odcinek 89: Gdzie i kiedy oglądać?

89. odcinek serialu „Pięć gwiazdek” będzie można obejrzeć w środę, 8 lutego 2023 roku o 20.30 na kanale TVP Kobieta. Kolejne odcinki będą nadawane od poniedziałku do piątku o tej samej porze. Dotychczasowe odcinki dostępne są na platformie streamingowej VOD.TVP.pl.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP