"Pięć gwiazdek" - odcinek 88 - STRESZCZENIE. Flor śledzi Eleni [07.02]

03.02.2023 13:25

„Pięć gwiazdek” to nowa propozycja ramówki TVP Kobieta. O czym jest popularna produkcja? Przedstawiamy streszczenie 88. odcinka serialu i podajemy informacje o jego emisji.

Pięć gwiazdek - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

Pięć gwiazdek” to nowy hit TVP Kobieta. Argentyński serial opowiada o czterech przyrodnich siostrach (córki tego samego ojca, ale od dwóch różnych matek), które dowiadują się o istnieniu piątej, najmłodszej w dniu, w którym odczytywany jest testament ojca. Okazuje się, że aby uzyskać spadek dziewczyny muszą dogadać się i wspólni przez rok prowadzić hotel, należący do zmarłego. To warunek niezbędny, aby dziewczyny mogły wejść w posiadanie 6 milionów dolarów. Jak poradzą sobie z nietypowym zadaniem? „Pięć gwiazdek” (org. „Las Estrellas”) to pełna humoru, przygód, sekretów i namiętności opowieść o wspólnym pokonywaniu problemów, rodzącej się miłości i wsparciu.

„Pięć gwiazdek”, odcinek 88 – STRESZCZENIE. Co wydarzy się w 86. epizodzie nowego argentyńskiego serialu „Pięć gwiazdek” który można oglądać na antenie TVP Kobieta? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki argentyńskiego serialu? Prezentujemy streszczenie 88. odcinka serialu „Pięć gwiazdek” oraz  szczegóły jego emisji.

„Pięć gwiazdek”, odcinek 88: Streszczenie epizodu

Oto streszczenie 88: odcinka „Pięciu gwiazdek” według portalu Naziemna.info:

Flor konfrontuje się z Eleną. W tym starciu wypada jednak marnie, bo nie ma wyższego wykształcenia. Ta wiedza mocno siada jej na psychikę, więc dziewczyna zaczyna robić coraz więcej rzeczy, z których nie jest dumna. W tym takie, które ją kompromitują. Postanawia śledzić Elenę w drodze do pracy. Dziewczyna orientuje się, że jest śledzona i opowiada o wszystkim Jazmin.

„Pięć gwiazdek”, odcinek 88: Gdzie i kiedy oglądać?

88. odcinek serialu „Pięć gwiazdek” będzie można obejrzeć we wtorek 7 lutego 2023 roku o 20.30 na kanale TVP Kobieta. Kolejne odcinki będą nadawane od poniedziałku do piątku o tej samej porze. Dotychczasowe odcinki dostępne są na platformie streamingowej VOD.TVP.pl.

Czytaj także: Netflix z nowościami na luty 2023. Lista premier filmów i seriali

RadioZET.pl/Naziemna.info/informacje prasowe TVP 

Najlepsze festiwalowe filmy 2022 roku – TOP10 Filmów, które dopiero trafią do polskich kin [LISTA]
10 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe festiwali