"Pięć gwiazdek", odcinek 87 - STRESZCZENIE. Lucia ma nową pracę [03.02]

02.02.2023 13:41

„Pięć gwiazdek” to nowa propozycja ramówki TVP Kobieta. O czym jest popularna produkcja? Przedstawiamy streszczenie 87. odcinka serialu i podajemy informacje o jego emisji.

Pięć gwiazdek
fot. Materiały prasowe TVP

„Pięć gwiazdek” to nowy hit TVP Kobieta. Argentyński serial opowiada o czterech przyrodnich siostrach (córki tego samego ojca, ale od dwóch różnych matek), które dowiadują się o istnieniu piątej, najmłodszej w dniu, w którym odczytywany jest testament ojca. Okazuje się, że aby uzyskać spadek dziewczyny muszą dogadać się i wspólni przez rok prowadzić hotel, należący do zmarłego. To warunek niezbędny, aby dziewczyny mogły wejść w posiadanie 6 milionów dolarów. Jak poradzą sobie z nietypowym zadaniem? „Pięć gwiazdek” (org. „Las Estrellas”) to pełna humoru, przygód, sekretów i namiętności opowieść o wspólnym pokonywaniu problemów, rodzącej się miłości i wsparciu.

„Pięć gwiazdek”, odcinek 87 – STRESZCZENIE. Co wydarzy się w 86. epizodzie nowego argentyńskiego serialu „Pięć gwiazdek”, który można oglądać na antenie TVP Kobieta? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki argentyńskiego serialu? Prezentujemy streszczenie 86. odcinka serialu „Pięć gwiazdek” oraz  szczegóły jego emisji.

„Pięć gwiazdek”, odcinek 87: Streszczenie epizodu

Oto streszczenie 87: odcinka „Pięciu gwiazdek” według portalu teleman:

Lucia rozpoczęła współpracę ze słynnym tenistą. Dziewczyna pracuje dla nego i na razie jest z tego bardzo zadowolona. Miranda i Carla decydują się dołączyć na jedno z ich spotkań. Lucia próbuje ukryć siostry, ale tenisista zaczyna się nimi interesować. Chce zaprosić Mirandę na randkę. Ta stwierdza jednak, że nie jest w jej typie.

loader

„Pięć gwiazdek”, odcinek 87: Gdzie i kiedy oglądać?

87. odcinek serialu „Pięć gwiazdek” będzie można obejrzeć w piątek, 3 lutego 2023 roku o 02.35 na kanale TVP Kobieta. Kolejne odcinki będą nadawane od poniedziałku do piątku o tej samej porze. Dotychczasowe odcinki dostępne są na platformie streamingowej VOD.TVP.pl.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Yellowjackets
5 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe Canal +