Zamknij

"Pięć gwiazdek" - odcinek 84 - STRESZCZENIE. Lucho jest zły na Carlę [31.01]

24.01.2023 16:11

„Pięć gwiazdek” to nowa propozycja ramówki TVP Kobieta. O czym jest popularna produkcja? Przedstawiamy streszczenie 84. odcinka serialu i podajemy informacje o jego emisji.

Pięć gwiazdek - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

Pięć gwiazdek” to nowy hit TVP Kobieta. Argentyński serial opowiada o czterech przyrodnich siostrach (córki tego samego ojca, ale od dwóch różnych matek), które dowiadują się o istnieniu piątej, najmłodszej w dniu, w którym odczytywany jest testament ojca. Okazuje się, że aby uzyskać spadek dziewczyny muszą dogadać się i wspólni przez rok prowadzić hotel, należący do zmarłego. To warunek niezbędny, aby dziewczyny mogły wejść w posiadanie 6 milionów dolarów. Jak poradzą sobie z nietypowym zadaniem? „Pięć gwiazdek” (org. „Las Estrellas”) to pełna humoru, przygód, sekretów i namiętności opowieść o wspólnym pokonywaniu problemów, rodzącej się miłości i wsparciu.

„Pięć gwiazdek”, odcinek 84 – STRESZCZENIE. Co wydarzy się w 84. epizodzie nowego argentyńskiego serialu „Pięć gwiazdek” który można oglądać na antenie TVP Kobieta? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki argentyńskiego serialu? Prezentujemy streszczenie 84. odcinka serialu „Pięć gwiazdek” oraz  szczegóły jego emisji.

„Pięć gwiazdek”, odcinek 84: Streszczenie epizodu

Oto streszczenie 84: odcinka „Pięciu gwiazdek” według portalu Naziemna.info:

Siostry chcą rozwiązać problemy hotelu, ale nie potrafią się porozumieć. Tymczasem Lucho jest zły na Carlę. Chociaż dziewczyna próbuje go oczarować, jej plany spełzają na niczym. Virginia zwraca się natomiast do Javo, by z nią został. Mężczyzna podął jednak decyzję.  – Chociaż ją kocha, nie będą razem.

loader

„Pięć gwiazdek”, odcinek 84: Gdzie i kiedy oglądać?

84. odcinek serialu „Pięć gwiazdek” będzie można obejrzeć 31 stycznia 2023 roku o 20.30 na kanale TVP Kobieta. Kolejne odcinki będą nadawane od poniedziałku do piątku o tej samej porze. Dotychczasowe odcinki dostępne są na platformie streamingowej VOD.TVP.pl.

Czytaj także: Wiktoria Gąsiewska nago. Kolejna gwiazda wrzuca na Instagram zdjęcia z wody. Internauci zachwyceni

RadioZET.pl/Naziemna.info/informacje prasowe TVP

Najlepsze filmy 2022 roku – wybór redakcji kulturalnej RadioZET.pl [ZDJĘCIA]
10 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe dystrybutorów