Zamknij

"Pięć gwiazdek" - odcinek 82 - STRESZCZENIE. Lucia decyduje się podjąć operacji piersi [26.01]

20.01.2023 12:52

„Pięć gwiazdek” to nowa propozycja ramówki TVP Kobieta. O czym jest popularna produkcja? Przedstawiamy streszczenie 82. odcinka serialu i podajemy informacje o jego emisji.

Pięć gwiazdek - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

Pięć gwiazdek” to nowy hit TVP Kobieta. Argentyński serial opowiada o czterech przyrodnich siostrach (córki tego samego ojca, ale od dwóch różnych matek), które dowiadują się o istnieniu piątej, najmłodszej w dniu, w którym odczytywany jest testament ojca. Okazuje się, że aby uzyskać spadek dziewczyny muszą dogadać się i wspólni przez rok prowadzić hotel, należący do zmarłego. To warunek niezbędny, aby dziewczyny mogły wejść w posiadanie 6 milionów dolarów. Jak poradzą sobie z nietypowym zadaniem? „Pięć gwiazdek” (org. „Las Estrellas”) to pełna humoru, przygód, sekretów i namiętności opowieść o wspólnym pokonywaniu problemów, rodzącej się miłości i wsparciu.

„Pięć gwiazdek”, odcinek 82 – STRESZCZENIE. Co wydarzy się w 81. epizodzie nowego argentyńskiego serialu „Pięć gwiazdek” który można oglądać na antenie TVP Kobieta? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki argentyńskiego serialu? Prezentujemy streszczenie 82. odcinka serialu „Pięć gwiazdek” oraz  szczegóły jego emisji.

„Pięć gwiazdek”, odcinek 82: Streszczenie epizodu

Oto streszczenie 82: odcinka „Pięciu gwiazdek” według portalu Naziemna.info:

Lucia decyduje się podjąć operacji piersi. Pod skalpel chce podłożyć jedną z nich. Jest jednak przerażona i kłóci się ze wszystkimi wokół. Tylko Carla i Mariano mają tyle cierpliwości, by móc się o nią troszczyć, jednak wszystkie siostry są mocno przejęte tym wydarzeniem. Niepewność źle wpływa na ich wzajemne relacje. Na szczęście w końcu otrzymują dobrą wiadomość.

loader

„Pięć gwiazdek”, odcinek 82: Gdzie i kiedy oglądać?

82. odcinek serialu „Pięć gwiazdek” będzie można obejrzeć w czwartek 26 stycznia 2023 roku o 20.30 na kanale TVP Kobieta. Kolejne odcinki będą nadawane od poniedziałku do piątku o tej samej porze. Dotychczasowe odcinki dostępne są na platformie streamingowej VOD.TVP.pl.

Czytaj także: Wiktoria Gąsiewska nago. Kolejna gwiazda wrzuca na Instagram zdjęcia z wody. Internauci zachwyceni

RadioZET.pl/Naziemna.info/informacje prasowe TVP

Najlepsze filmy 2022 roku – wybór redakcji kulturalnej RadioZET.pl [ZDJĘCIA]
10 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe dystrybutorów