"Pięć gwiazdek" - odcinek 81 - STRESZCZENIE. Miranda udziela wywiadu telewizji [25.01]

19.01.2023 14:05

„Pięć gwiazdek” to nowa propozycja ramówki TVP Kobieta. O czym jest popularna produkcja? Przedstawiamy streszczenie 81. odcinka serialu i podajemy informacje o jego emisji.

Pięć gwiazdek - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

Pięć gwiazdek” to nowy hit TVP Kobieta. Argentyński serial opowiada o czterech przyrodnich siostrach (córki tego samego ojca, ale od dwóch różnych matek), które dowiadują się o istnieniu piątej, najmłodszej w dniu, w którym odczytywany jest testament ojca. Okazuje się, że aby uzyskać spadek dziewczyny muszą dogadać się i wspólni przez rok prowadzić hotel, należący do zmarłego. To warunek niezbędny, aby dziewczyny mogły wejść w posiadanie 6 milionów dolarów. Jak poradzą sobie z nietypowym zadaniem? „Pięć gwiazdek” (org. „Las Estrellas”) to pełna humoru, przygód, sekretów i namiętności opowieść o wspólnym pokonywaniu problemów, rodzącej się miłości i wsparciu.

„Pięć gwiazdek”, odcinek 81 – STRESZCZENIE. Co wydarzy się w 81. epizodzie nowego argentyńskiego serialu „Pięć gwiazdek” który można oglądać na antenie TVP Kobieta? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki argentyńskiego serialu? Prezentujemy streszczenie 81. odcinka serialu „Pięć gwiazdek” oraz  szczegóły jego emisji.

„Pięć gwiazdek”, odcinek 81: Streszczenie epizodu

Oto streszczenie 81: odcinka „Pięciu gwiazdek” według portalu Naziemna.info:

Ignacio próbuje zostać przyjęty do szpitala. Virginia stara mu się w tym pomóc. Tymczasem Miranda wciąż cierpi z powodu konsekwencji nagrania, które wciąż krąży w sieci. Postanawia jednak wziąć byka za rogi i udzielić wywiadu telewizyjnego, aby raz na zawsze zdusić plotki na swój temat. Federico mocną ją w tym wspiera.

loader

„Pięć gwiazdek”, odcinek 81: Gdzie i kiedy oglądać?

81. odcinek serialu „Pięć gwiazdek” będzie można obejrzeć w środę 25 stycznia 2023 roku o 20.30 na kanale TVP Kobieta. Kolejne odcinki będą nadawane od poniedziałku do piątku o tej samej porze. Dotychczasowe odcinki dostępne są na platformie streamingowej VOD.TVP.pl.

Czytaj także: Wystąpiła nago w filmie. Teraz piszą do niej amerykańscy żołnierze. Wiemy jak reaguje D. Pomykała

RadioZET.pl/Naziemna.info/informacje prasowe TVP

Najlepsze filmy 2022 roku – wybór redakcji kulturalnej RadioZET.pl [ZDJĘCIA]
10 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe dystrybutorów