Zamknij

"Pięć gwiazdek" - odcinek 56 - STRESZCZENIE. Leo i Federico zazdrośni o nowego amanta [08.12]

01.12.2022 10:15

„Pięć gwiazdek” to nowa propozycja ramówki TVP Kobieta. O czym jest popularna produkcja? Przedstawiamy streszczenie 56. odcinka serialu i podajemy informacje o jego emisji.

Pięć gwiazdek - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

Pięć gwiazdek” to nowy hit TVP Kobieta. Argentyński serial opowiada o czterech przyrodnich siostrach (córki tego samego ojca, ale od dwóch różnych matek), które dowiadują się o istnieniu piątej, najmłodszej w dniu, w którym odczytywany jest testament ojca. Okazuje się, że aby uzyskać spadek dziewczyny muszą dogadać się i wspólni przez rok prowadzić hotel, należący do zmarłego. To warunek niezbędny, aby dziewczyny mogły wejść w posiadanie 6 milionów dolarów. Jak poradzą sobie z nietypowym zadaniem? „Pięć gwiazdek” (org. „Las Estrellas”) to pełna humoru, przygód, sekretów i namiętności opowieść o wspólnym pokonywaniu problemów, rodzącej się miłości i wsparciu.

„Pięć gwiazdek”, odcinek 56 – STRESZCZENIE. Co wydarzy się w 56. epizodzie nowego argentyńskiego serialu „Pięć gwiazdek” który można oglądać na antenie TVP Kobieta? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki argentyńskiego serialu? Prezentujemy streszczenie 56. odcinka serialu „Pięć gwiazdek” oraz  szczegóły jego emisji.

„Pięć gwiazdek”, odcinek 56: Streszczenie epizodu

Oto streszczenie 56. odcinka „Pięciu gwiazdek” według portalu Naziemna.info:

Ignacio jest z siebie dumny. Zatrudnił specjalistę do naprawy pęknięcia w ścianie. Nowy architekt spotyka się więc z siostrami. Od razu nawiązuje świetny kontakt i doskonale dogaduje z Mirandą. Federico i Leo stają się zazdrośni. W tym czasie dochodzi do poważnej sytuacji. Rodzice Dany’ego wyrzucają go z domu.

loader

„Pięć gwiazdek”, odcinek 56: Gdzie i kiedy oglądać?

56. odcinek serialu „Pięć gwiazdek” będzie można obejrzeć we wtorek 8 grudnia 2022 roku o 20.30 na kanale TVP Kobieta. Kolejne odcinki będą nadawane od poniedziałku do piątku o tej samej porze. Dotychczasowe odcinki dostępne są na platformie streamingowej VOD.TVP.pl.

RadioZET.pl/Naziemna.info/informacje prasowe TVP

Niech to usłyszą
12 Zobacz galerię
fot. Radio ZET